Haberler

Dargeçit Belediyesi Güncel Haberler

7.01.2021

VALİ DEMİRTAŞ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Cüneyt Aksoy bir takım temaslarda bulunmak için ilçemize teşrif eden Mardin Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mahmut Demirtaş'la bir araya geldi. 

 

İlçemizin sorun ve taleplerini ilk ağızlardan dinlemek, kamu yatırımlarını ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla ilçemizi ziyaret eden Vali Demirtaş'ı ilçe Kaymakamımız Doğan Kemelek, Belediye Başkanımız Mehmet Cüneyt Aksoy ve İlçe Jandarma Komutanımız Binbaşı Aktaş tarafından karşılandı. İlk önce belediyemizin gençlik merkezini ziyaret eden Vali Demirtaş, Başkanımız Aksoy'dan yapılan çalışmalar hakkında

bilgi alarak yerinde incelemelerde bulundu. Daha sonra belediyeye geçerek başkanımızdan ilçede yapılan çalışmalar, ilçenin genel durumu ve planlanan projeler hakkında brifing alan Vali Demirtaş, daha sonra yapılması planlanan kapalı Pazar Yeri ve Sanayi Sitesi için öngörülen alanları yerinde inceledi.

 

İncelemelerin ardından Belediye Başkanımız Mehmet Cüneyt Aksoy, Mardin Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Mahmut Demirtaş ile birlikte İlçemizdeki kıymetli esnaflarımızı ziyaret etti. Ziyaretlerde vatandaşlarımızla sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi.

Haber Resim Galeri