Haberler

Dargeçit Belediyesi Güncel Haberler

4.07.2021

DARGEÇİT BELEDİYESİ’NDEN DEKORATİF AYDINLATMA ÇALIŞMASI

 

 Dargeçit Belediyesi, Mardin Büyükşehir Belediyenin işbirliğiyle ilçe merkezindeki insan yoğunluğunun fazla olduğu caddelerde dekoratif aydınlatma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 

Dargeçit Belediyesi, ilçenin dört bir noktasında aydınlatma çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Dargeçit Belediyesi, ilçenin en işlek caddeleri olan Ilısu, Turgut Özal, Kılavuz ve Midyat Caddelerini dekoratif led ışıklandırmayla aydınlatacak. Yapılan çalışmalarla ilçe ışıl ışıl bir görünüme kavuşacak.

 

330 metre uzunluğundaki Turgut Özal, 860 metre uzunluğundaki Ilısu, 520 metre uzunluğundaki Kılavuz ve 120 metre uzunluğundaki Midyat Caddelerinde dekoratif led ışıklandırma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

 

Yapılan dekoratif led ışıklandırma çalışmasıyla özellikle akşamları daha estetik bir görünümün sağlandığını söyleyen Başkan Aksoy, “Bu güzel tablo karşısında vatandaşlarımızda memnun olduklarını dile getirdiler. Bu bizleri de mutlu etti, amacımız hem caddelerimizi aydınlatmak hem de görsel açıdan güzel bir görünüme kavuşturmaktı.” dedi. 

 

‘CADDELERİMİZ IŞIL IŞIL OLACAK’

Dargeçit’i en güzel yerlere getirmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Aksoy, “Dargeçit Belediyesi olarak cadde ve sokaklara prestijli yollar yapıyoruz. İlçemizin yoğun olarak kullanılan caddelerimizde çalışmalarımız yoğun bir tempoyla devam ediyor. Ilısu, Turgut Özal, Kılavuz ve Midyat Caddeleriyle start verdiğimiz güzelleştirme programımızda caddelerimiz ışıl ışıl bir görünüme kavuşması içinde modern ve dekoratif led ışıklandırmalar kullanılıyor. Kısa zamanda bitirmeyi planladığımız ışıklandırma projesi için yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Haber Resim Galeri